Do zjazdu A3C pozostało
Zjazd trwa :D

Serbska Wolność

Opisy i wrażenia z rozegranych misji.

Re: Serbska Wolność

Postprzez berani » 7 wrz 2019, o 22:57

Fajna misja. Na początku głupio straciliśmy Medyka - Dżeja. Wróg podszedł pod naszą pozycję na 10 m. myśleliśmy, że to amerykanie. Dopiero gdy otworzyli ogień, schowałem się do auta i rozjechałem całą drużynę. Wtedy Dżej zginął.

Świetne wsparcie podczas obrony okrężnej w kopalni. Szkoda Chmielka i Diamentowego, Nie wiemy co się stało z Cichym. Meldował, że podchodzi na wzgórze z którego się później broniliśmy. Cichy nie dotarł. Cała drużyna go szukała.

Dzięki Hubi za znakomite dowodzenie sekcją. Nasze podejście pod ostatnią miejscowość, też była zjawiskowe.
Wróg był trochę przypadkowo rozstawiamy. Bardzo często wyskakiwał z miejsc, które właśnie minęliśmy.

Drużyna bardzo zdyscyplinowana. Ja dzisiaj miałem problemy z TS-em i tylko to mi trochę psuło klimat.
Ostatnio edytowano 7 wrz 2019, o 23:00 przez berani, łącznie edytowano 1 raz
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
berani
St Plutonowy
St Plutonowy

Postprzez Stoniu » 7 wrz 2019, o 23:00

Misja bardzo przyjemna, ciekawa i fajna.
Przepraszam za problemy początkowe z mikrofonem nie wiem co mi się dzieje.
Po śmierci dowódcy w Sarajewie dowodzenie bardzo przyjemne. To co zleciłem wykonali bez zastrzeżeń. Szkoda tylko kilku śmierci. Symbiotyk - Pochwała za medyka.
Obrazek
Stoniu
Sierżant
Sierżant

Postprzez Kubaf » 7 wrz 2019, o 23:23

Cud miód w drużynie Pavel. Świetne dowodzenie i drużyna na prawdę ogarnięta. Sporo wrogów w zasięgu wzorku zdejmowanych na rozkaz w krótkim czasie. Bardzo przyjemna rozgrywka do samego końca.
ObrazekObrazek
Kubaf
St Plutonowy
St Plutonowy

Postprzez Faraon » 8 wrz 2019, o 08:54

Jak dla mnie misja to był jeden wielki symulator postojów dla Amerykanów. Narzędzia do rozbrajania nie działały nie dało się ich rozbroić ze względu na samoistne anulowanie akcji, oraz nie wiem czego to wina pewnie army , ponieważ pierwsze miej 4 ładunki działały bezproblemowo a reszta po założeniu na czołgi odmówiła posłuszeństwa i po mimo naciskania na detonator nie było żadnej reakcji.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Faraon
Plutonowy
Plutonowy

Postprzez Rafimus » 8 wrz 2019, o 14:01

Taka ot całkiem przyjemna misja do pykniecia przy sobocie. Pojedź postrzelaj przejmij (przynajmniej z mojej perspektywy).
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Rafimus
St Kapral
St Kapral

Poprzednia strona

Powrót do Raporty z Misji