Pecet

Masz pytanie do nas? Pytanie w sprawie społeczności? Pisz tutaj.

Re: Pecet

Postprzez Rafimus » 10 sty 2021, o 00:27

Jako ze minęło trochę czasu, a teraz już nie ma odwrotu i na dniach muszę zmontować nowy sprzęcior to wykombinowałem taki oto zestawik. Dajcie jakiś feedback. https://ibb.co/Z6h40qH

Największy znak zapytania mam chyba przy grafice. Rx580 niby spoko wypada w testach ale widziałem że byly lepsze w podobnej cenie z tym że już nie ma w sprzedaży. W razie czego budżet na kartę graficzną to jakieś 1500 zł.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Rafimus
Sierżant
Sierżant
Karts DLCHelicopters DLCMarksman DLC

Postprzez Rafimus » 10 sty 2021, o 00:28

Ps. Dysk SSD M2 Kingston 500 GB
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Rafimus
Sierżant
Sierżant

Postprzez Modzyn » 10 sty 2021, o 13:50

Ten komputer jest nawet spoko jak na swoją cenę, ogólnie nie jest to jakiś ultra gaming komputer, ale dasz radę sobie pograć. Tak jak napisałeś karty są lepsze tych nie są dostępne i niestety może być tak że nawet 0.5-1 roku będziesz musiał poczekać na jakąś nową. Możesz się ewentualnie rozejzec za jakimiś używanymi tylko że ich ceny są czasami jak za nowe. Twój pc wybrał sobie najbardziej chujowy moment na zepsucie jaki się dało. Jak nie masz a potrzebujesz to bierz i tego co wysłałeś za dużego wyboru nie masz. A jeśli chodzi o kartę to spróbuj poszukać jakiś używanych rtx 2060, gtx 1660 ti/super. Ewentualnie jak masz farta to jesteś wstanie złapać rtx 2070 za te cenę.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Modzyn
Podporucznik
Podporucznik

Postprzez Rafimus » 11 sty 2021, o 22:53

Używa ktoś z was może klawiatur od steelseriesa? Najlepiej Apex 7 albo Apex m800? Jakie inne ewentualnie polecacie?
Rafimus
Sierżant
Sierżant

Postprzez blinder » 11 sty 2021, o 23:52

Rafimus napisał(a):Używa ktoś z was może klawiatur od steelseriesa? Najlepiej Apex 7 albo Apex m800? Jakie inne ewentualnie polecacie?

Osobiście od długiego okresu czasu używam Apex 150. I powiem tak... Poczynając od zakupu Arctisów 7 wiedziałem że SteelSeries to jest najwyższa jakość i najlepszy współczynnik ceny do jakości. Tak naprawdę z mojego doświadczenia z produktami tej marki to na jakikolwiek produkt się nie zdecydujesz będziesz zadowolony. Naprawdę tyle w temacie. Kwestia dobrania czego potrzebujesz w klawiaturze w danym przedziale cenowym. Jeśli chcesz podświetlenie to wiedz że to podświetlenie będzie działało jak w szwajcarskim zegarku. Jeśli chcesz mechaniczne przełączniki w klawiaturze to będą również chodziły na najwyższym poziomie. Szczerze polecam skompletować cały set od SteelSeries.
Obrazek
blinder
St Szeregowy
St Szeregowy

Postprzez Rafimus » 12 sty 2021, o 00:14

blinder napisał(a):
Rafimus napisał(a):Używa ktoś z was może klawiatur od steelseriesa? Najlepiej Apex 7 albo Apex m800? Jakie inne ewentualnie polecacie?

Osobiście od długiego okresu czasu używam Apex 150. I powiem tak... Poczynając od zakupu Arctisów 7 wiedziałem że SteelSeries to jest najwyższa jakość i najlepszy współczynnik ceny do jakości. Tak naprawdę z mojego doświadczenia z produktami tej marki to na jakikolwiek produkt się nie zdecydujesz będziesz zadowolony. Naprawdę tyle w temacie. Kwestia dobrania czego potrzebujesz w klawiaturze w danym przedziale cenowym. Jeśli chcesz podświetlenie to wiedz że to podświetlenie będzie działało jak w szwajcarskim zegarku. Jeśli chcesz mechaniczne przełączniki w klawiaturze to będą również chodziły na najwyższym poziomie. Szczerze polecam skompletować cały set od SteelSeries.

Tak właśnie mam póki co. Zamówiłem wczoraj apexa 7 używkę, ale m800 tak zajebiscie mi się podoba ze nie wiem czy zaraz nie zmienię.
Rafimus
Sierżant
Sierżant

Poprzednia strona

Powrót do Pytania i odpowiedzi