Do zjazdu A3C pozostało
Zjazd trwa :D

Arma 3 Coop » Polskie community Arma 3 CooP - Warunki użytkowania

Rejestrując się na „Arma 3 Coop » Polskie community Arma 3 CooP” zgadzasz się na poniższe warunki. Jeśli się na nie nie zgadzasz, opuść i nie korzystaj z „Arma 3 Coop » Polskie community Arma 3 CooP”. „Arma 3 Coop » Polskie community Arma 3 CooP” ma prawo zmienić te warunki, ale musi Cię o tym poinformować.

Forum „Arma 3 Coop » Polskie community Arma 3 CooP” działa na skrypcie phpBB, wydanym na licencji „General Public License” (zwanej też „GPL”) i możliwym do pobrania ze strony www.phpBB3.PL. Skrypt phpBB tylko ułatwia dyskusje przez Internet, jego autorzy nie kontrolują tekstów zamieszczanych w Internecie za pomocą tego skryptu. Więcej informacji o skrypcie phpBB można znaleźć na stronie www.phpBB3.PL.

Zgadzasz się nie pisać żadnych wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszających cudze prawa autorskie. Robienie tego może spowodować, że zostaniesz zbanowany na zawsze, a Twój dostawca internetu powiadomiony o Twoim zachowaniu. Zgadzasz się, że „Arma 3 Coop » Polskie community Arma 3 CooP” ma prawo w każdej chwili usunąć, edytować, przenieść lub zablokować każdy wątek. Zgadzasz się też na zapisywanie wszystkich informacji, które podajesz, w bazie danych. Dane te nie będą przekazywane nikomu bez Twojej zgody, ale ani „Arma 3 Coop » Polskie community Arma 3 CooP” ani phpBB nie odpowiada za włamania, które mogą spowodować wykradzenie danych.


Powrót do ekranu logowania